המרכז הרב תחומי ללימודי טראומה

המלצות בוגרים


הבוגרים כותבים:

 

·         המרצים מקצועיים וקשובים למשתתפים. כמו כן, שיתפו מניסיונם, לא רק ממקום של הצלחות, אלא גם ממקום של התלבטויות, ספקות, טעויות, מה שנתן מקום לכל אלו אצלי ולימד אותי המון.

·         היה מרתק במיוחד, חוויתי, הקנה ידע מעמיק, מעורר סקרנות להמשיך וללמוד. מעלה את תחושת האחריות והמחויבות למטופל.

·         המרצים גילו ידע רב ומעורבות רבה בחומר הנלמד עם היישומים מהשטח. רמת הניתוח האנליטי ראויה לציון. החומרים נתנו גירוי רב לקריאה נוספת ולהרחבה.

·         ד"ר עדיאל דורון מרצה מעניין, בעל ידע נרחב, קשוב וכריזמטי. מרצה בחסד, השיעורים היו מרתקים ומעשירים. הדוגמאות והניסיון שהביא מהשטח תרמו רבות ללמידה ולעניין של השיעור

·         הקורס הציג נקודת מבט מעניינת על סגנונות התמודדות של מטופלים עם טראומה ופיתוח חוסן בקהילה. בהחלט אשתמש בנלמד בקורס. תודה רבה לד"ר זאב וינר שדאג למקד אותנו ולהבהיר מה התפל ומה העיקר.

·         פרופ' מולי להד מרצה מרתק עד מהפנט, בעל ידע נרחב ומוכח בן ברמה התיאורטית והן בשטח וזה ניכר. בעל יכולת מיוחדת להעביר ולשמר את החומר הנלמד, כריזמטי ופרפורמר ואדם אמפטי בגובה העיניים, מעביר חוויה בלתי נשכחת.

·         הקריאה המשותפת והדיון הובילו לתובנות משמעותיות. המרצים העבירו את השיעור בצורה מאוד מקצועית והפגינו ידע נרחב בכל התחומים שנלמדו. תודה רבה!

·         ד"ר זליגמן מעוררת השראה. באיפוק, עם ידע רב, ניסיון וצניעות העבירה נושא כואב וקשה מנשוא. במובנים רבים היוותה עבורי מודל באופן הנחייתה את הקבוצה שלנו. ניכר כי מעבר לידע האקדמי המרצה מצויה ברזי הטיפול ומאפשרת ללמוד דרך שתוף במקרים הקליניים. הקורס ריגש והעיר נקודות רלוונטיות כמטפלים מעבר לנושא הנידון.

·         המרצה דינה סנדרוב גילתה ידע מקצועי רב, מתוך נסיונה בשטח. הראתה מידה רבה של אמפתיה למטופלים שלה ותחושה של חיבור חזק בין הצד העיוני לצד האמפתי האישיותי שלה. כל הנ"ל היה אטרקטיבי ומלמד ונתן דוגמא אישית רבה.

·         באמירה של פרויד – שהילד הוא אבי המבוגר, נפתח אצלי צוהר חדש בתפיסה הטיפולית. תודה תודה! היה מרתק, מקצועי, מעניין ומלמד מאוד. דינה סנדרוב מלאת ידע והרגשתי שיכולתי עוד ועוד. כמו כן היא גילתה רגישות וקשיבות לקבוצה. ידעה לשים גבולות בהתאם לצורך לשואלים מתמידים ובכלל העבירה את הקורס בזרימה ובאהבה. תודה רבה!

·         ההנחיה וההדרכה היתה מקצועית ומכבדת מאוד, מעשירה ומעניינת. תרמה לי המון הן מבחינת הידע והן מבחינת המודלינג.

·         הדרכה מקצועית שנתנה לי נקודת הסתכלות אחרת לגבי טיפול. האוירה בקבוצה היתה מצוינת, הרבה הקשבה והפרייה הדדית. איריס אשת מקצוע ראויה לכל שבח! היכולת שלה להכיל ללא שיפוט, להעצים בחיזוקים ובידע עשיר ונרחב פשוט מדהים. המקום שנתנה לכל משתתף להביע ולהיות במקום בטוח וכן הכלים המקצועיים שהעבירה גרמו לי להרגיש עשירה וכן נתנו לי חווית לימוד מרתקת.

·         חיכיתי ליום רביעי כל השבוע.

·         בחירה טובה של המשתתפים בתכנית, הייתה אפשרות ללמוד גם אחד מהשני.

·         התנאים והאווירה בנט"ל תורמים ללמידה. הארגון היה מצוין.

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים